МІНІМАЛІЗМ

Інтер’єри в стилі мінімалізм

Сучасна концепція створення інтер’єрів в стилі мінімалізм, на відміну від скандинавського дизайну для досягнення більшої досконалості доповнюється красивим «спокійним» текстилем, різноманітним декором, теплими кольоровими рисами. Хоча основою стилю є контрастне поєднання класичних білих і чорних кольорів, гра з текстурою, формами, графікою, фактурою поверхонь, варіантами підсвічування завжди додає індивідуальності. Тому кімнати не виглядають суворо, відображають захоплення і інтереси власника.

При створенні дизайнів квартир, апартаментів, офісів та інших об’єктів в стилі мінімалізм слід дотримуватися основних правил стосовно лаконічності і почуття міри. Фундаментальне значення має моделювання простору з урахуванням наявності багатої кількості розсіяного спокійного світла. Для цього відмовляються від перегородок, маленьких вікон і приділяють увагу багаторівневому освітленню з використанням природних та штучних джерел.

Колірна палітра інтер’єру складається з 2-х основних тонів, а третій підбирається у якості акценту. Стосовно меблів дотримуються наступних рекомендацій:

· плоскі однотонні фасади, без візерунків, фрезерування;
· чітка геометрія конструкцій, гострі, прямі кути;
· підвищена функціональність;
· використання підвісних елементів;
· дотримання прийнятої в загальному інтер’єрі кольорової палітри.



В якості матеріалів для м’яких меблів використовується однотонний текстиль чи шкіра. Кольори оббивки спокійні, а акцент можна зробити, наприклад, на яскравих декоративних подушках.

вітальня у стилі мінімалізмінтер'єр у стилі мінімалізм         Картинки по запросу "мінімалізм в інтер'єрі"

Для мінімалізму неприпустимі орнаменти та химерний декор. Крім того, кожен предмет інтер'єру має мати практичне застосування. Цей стиль ідеально пасуватиме тим, хто втомився від перенасиченості деталями та прагне стриманості.


Стіни у стилі мінімалізму
Зазвичай стіни, як і все інше в мінімалізмі, виконуються у простих, лаконічних кольорах. А найхарактернішими кольорами для мінімалізму будуть білий у поєднанні з сірим. Не менш ефектно буде виглядати і фактурна штукатурка на стінах. А благородний металік, ефект природного каменю чи бетону на одній зі стін точно нікого не залишить байдужим. Експерти радять обирати матеріали на дисперсійній основі, адже вони мають низку переваг.
Перш за все, такі шпаклівки легко наносити, до того ж, не втрачають колір з часом та легко піддаються очищенню. Дисперсійну основу мають шпаклівки серії Alpina Effekt, з допомогою яких можна створити будь-який ефект на стінах на Ваш смак.

Стеля у стилі мінімалізму

Стеля має виглядати максимально просто, без громіздких конструкцій та масивних обрамлень. Дизайнери радять зробити стелю білою. У цьому можуть зарадити натяжні стелі або ж просто біла фарба. Остання, безумовно, буде більш бюджетним варіантом.
Обираючи фарбу, варто надати перевагу зносостійким матеріалам. Окрім того, колір має бути білосніжним, без відтінків жовтизни. Оптимальним варіантом для створення атмосфери гармонії та світла у інтер'єрі буде матова білосніжна латексна фарба Alpinaweiss.
Натомість власники великих кімнат можуть прикрасити їх багаторівневими стелями. А багато лампочок створять ефект просторої та світлої кімнати.

Підлога у стилі мінімалізму
Цей стиль передбачає акцент на підлозі. Дизайнери та фахівці радять покривати її якісними лаками для підлоги та паркету. Головним критерієм у підборі такого лаку буде маркер "Містить PU". Він означає наявність у продукті поліуретану, що захищає підлогу. Експерти переконують, що першість за цим показником на ринку фарб та лаків тримає німецький виробник Alpina.

  Детальніше...

Коментарі

Популярні публікації