Хитрощі стильного будинку

Давньокитайська мудрість говорить: "Якщо хочеш змінити життя, пересунь 27 предметів у своєму домі"

 Заповнювати приміщення улюбленими предметами набагато цікавіше, ніж кардинально міняти інтер'єр. Це все одно що відразу перейти до десерту: хіба від цього хтось відмовиться?"- вважає стиліст і дизайнер інтер'єрів Емілі Хендерсон.
Для таких "ласунів" Емілі і написала книгу "Стиль" (видавництво МІФ), яка навчить вас одним дотиком перетворювати буденне на прекрасне. Ось кілька корисних порад з книги.
Картинки по запросу "секрети по оформленню будинку"
Шпалери (і душа) на місці
Давайте вгадаємо з трьох нот, що ви найчастіше робите (за звичкою, як батьки і бабусі-дідусі), коли хочеться освіжити обстановку. "А давай пересунемо диван до іншої стіни. І переклеїмо шпалери!" Ідея на мільйон доларів – і все занурюється в хаос. Загалом, що розповідати – самі все знаєте. Але є спосіб "заманити до будинку вітер змін" попростіше і поелегантніше.
Картинки по запросу "секрети по оформленню будинку"        Картинки по запросу "секрети по оформленню будинку"
Стилістика інтер'єру. Ні, стривайте лякатися. Це не те, що ви подумали. Навпаки. Це надзвичайно захоплююче та нескладне (!) заняття, яке дозволить швидко і з мінімальними витратами – так-так, це ми про гроші – перетворити інтер'єр, що приївся оку.

         Шукаємо свій стиль
Приступати до роботи над інтер'єром без розуміння свого стилю – все одно що направлятися до глухого села без адреси, покажчиків і навігатора. Звісно, коли-небудь ви доберетеся, але за цей час з вами можуть статися жахливі речі. І, швидше за все, ви здастеся, не досягнувши мети.
 Картинки по запросу "хитрощі стильного ремонту"
Чотири корисні поради
Ось що можна зробити, щоб відчути себе дизайнером інтер'єрів чарівником. Зараз. Ну або хоча б сьогодні.
Пограйте в гру "залишити або викинути". Завдання № 1 – очистити захаращені полки і звільнити місце для експериментів. Спробуйте виміряти ступінь прихильності до кожної речі: якщо вам доведеться розлучитися з А, Б або В, згадаєте ви про них через тиждень? Чи виплачете все очі, шкодуючи про непоправну втрату?

Картинки по запросу "хитрощі стильного ремонту"      Картинки по запросу "хитрощі стильного ремонту"
Гілки дерев = скромні витрати + незвичайні враження. Вони коштують копійки (або взагалі нічого не варті, якщо у вас є дача або ліс поблизу) і довго зберігаються. Вибирайте гілки з скульптурнішою формою, а не просто прямі. Чим більш природною буде їх форма, тим краще.
        Картинки по запросу "хитрощі стильного будинку"
       
       Працюйте з тим, що є. Не поспішайте до магазину. Складіть все красиві і цікаві штучки на            підлогу і вирішите, де буде їх нове місце. Якщо ви живете в однокімнатній квартирі, не                намагайтеся розміщати кухонні аксесуари на кухні, а предмети мистецтва – в кімнаті. Дайте        волю фантазії!
       Картинки по запросу "хитрощі стильного ремонту"
Користь обмежень. Книжкові полиці оформляти нелегко. Пам'ятайте: маса дрібних предметів виглядатиме організованіше, якщо обмежити їх колірну гамму: зелений до зеленого, жовтий з оранжевим. На кожну полку поставте книги та аксесуари одного-двох кольорів.
Картинки по запросу "секрети по оформленню  квартири"
Енергійний чи заспокійливий?
Кількість енергії в кімнаті залежить від контрасту. Кімната з сильним контрастом здається активною і живою, а кімната з низьким – тихою і спокійною.
Орієнтуйтеся на призначення приміщення і свій смак. Якщо прагнете ризикованих експериментів зі стилем, почніть з "тимчасових" кімнат. Оформлення "вирви око" з меншою ймовірністю набридне вам в туалеті, передпокої або коридорі. А в спальні, де зайвий візуальний шум не потрібен, доречніше низький контраст – як на фото нижче.
До речі, якщо ви любите колір, не використовуйте його на стінах. Абсурд? Ні, є причина: приміщення з кольоровими стінами і яскравими аксесуарами схоже на житло божевільного. Тому великі постійні елементи (диван, наприклад) краще залишати нейтральними.

Коментарі

Дописати коментар

Популярні публікації