Інтер'єр 2020
Дизайнери знають, що тренди в дизайні інтер’єрів відображають події, які відбуваються навколо нас. Темп і спосіб життя людей впливає на те, яким би вони хотіли бачити свій будинок. Тренди в області дизайну інтер’єру рідко замінюються в повному обсязі. Найчастіше вони або переходять один в інший або трохи коригуються з урахуванням загальних тенденцій у способі життя. Які найпопулярніші інтер’єри квартир в 2020?
Максималізм
Так-так, це не помилка. Разом з не відступаючим мінімалізмом на арену виходить його повна протилежність. Стиль максималізм з’явився порівняно нещодавно як відповідь людей, втомлених від занадто порожніх і нейтральних просторів. Тут гармонійно поєднуються яскраві сміливі відтінки, різні фактури і матеріали.
При цьому ключовим словом є саме гармонійно. Максималізм – це не про те, щоб напхати в одну кімнату різнокольорові предмети. Саме тут проявляється почуття стилю і вміння створювати складний і різноманітний інтер’єр. Максималізм – це талант поєднувати на перший погляд непоєднувані речі. Тут дозволено використовувати все буйство барв. Жовті, червоні, зелені і фіолетові тони в одній кімнаті – це занадто? Можливо, раніше, але не тепер – максималізм вміло жонглює строкатими кольорами.
Мінімалізм
Мінімалізм як стиль інтер’єру довгий час тримався на піку. Це пояснюється досить просто – після яскравих 80-х і 90-х років люди втомилися від складних інтер’єрів і віддавали перевагу простій світлій обробці простору. До того ж в новому тисячолітті істотно змінився спосіб життя людини. Будинок повинен був стати максимально зручним для користувачів.
Мінімалізм як раз-таки непогано справлявся з цим завданням. Він повністю відкинув зайві елементи декору (крім хіба що яскравих акцентів) і на перше місце поставив комфорт людини. Таким чином передбачалося, що весь простір будинку в першу чергу буде функціональним, а не просто красивим.
Японський стиль
Японія – країна, яка славиться своєю філософією до життя. Це проявляється в тому числі і в оформленні будинку або квартири. Японці трепетно відносяться до свого житла і вкладають душу в оформлення простору.
Японський стиль інтер’єру неможливо сплутати з іншими. Всі напевно слухали про любов японців до порядку і режиму дня. Так ось така педантичність проглядається і в інтер’єрах – дизайн кімнати в такому стилі передбачає, що всі предмети будуть мати своє місце і свою функцію.
Іншими характерними особливостями стилю є:
- Використання теплих відтінків в інтер’єрі.
- Перевага за натуральними матеріалами. При чому у нас деякі матеріали не виготовляються – це споконвічно японські бамбук, ротанг тощо.
- Контраст переважно між теплими відтінками (бежевий-коричневий).
- Зонування кімнати за допомогою ширми.
- Вбудовані меблі.
Американський стиль
Тут мова йде, зрозуміло, не про сучасну Америку, а про колоніальні часи, коли дизайн американських квартир відрізнявся особливим шармом. З появою демократії в таких інтер’єрах з’явилося ще більше свободи і відступу від шаблонів. В результаті американський стиль зміг поєднувати в собі такі особливості:
- Вільний простір. Не варто забивати кімнату зайвими предметами.
- Зонування можна провести за допомогою фальшивих перегородок, арок або ніш.
- Використання масивної люстри в якості головного освітлювального приладу доречно хіба що в вітальні або в спальні.
- Крісла та дивани у вітальні розташовуються по центру кімнати (так само, як і стіл на кухні).
Коментарі
Дописати коментар